کارتخوان سیار، قابلیت ها و نحوه خرید

کارتخوان سیار چیست؟

کارتخوان سیار یا دستگاه POS سیار نسل جدیدی از کارتخوان است که از طریق خدمات سامانه تلفن همراه به شبکه بانکی وصل شده و تراکنش را با استفاده از سیم کارت یا اینترنت سیار انجام می‌دهد و نیازی به اتصال کابل ندارد. از ویژگی‌های آن می‌توان به عدم محدودیت زمانی و قابل حمل بودن آن، سرعت بالا در تراکنش و قابلیت استفاده از باتری شارژی با طول عمر بالا اشاره کرد. از آنجایی که این کارتخوان ها قابل حمل هستند، برای کسب و کارهایی که سیار هستند مناسب می‌باشند. کارت خوان سیار انواع مختلف و مدل‌های گوناگونی دارد. شرکت فن آوران ایده برتر نمایندگی فروش دستگاه کارت خوان سیار از فن آوا در اصفهان را دارد و می‌توانید انواع کارتخوان سیار و ثابت را از این شرکت خریداری نمایید. جهت اطلاع از لیست قیمت دستگاه کارت خوان سیار با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کارتخوان سیار

کاربرد دستگاه کارتخوان سیار

کارتخوان سیار یا دستگاه پوز دستگاه کوچکی است که کاربردهای فراوانی در پرداخت‌های کسب و کارها دارد. کارتخوان های سیار در ابتدا در سال ۸۴ در ایران مورد استفاده قرار گرفتند. این دستگاه‌ها در ابتدا در فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند، سپس در فروشگاه‌های رفاه پدیدار گشتند. کم کم سایر فروشگاه‌ها به اهمیت وجود دستگاه کارتخوان پی بردند. به این ترتیب این دستگاه‌ها کم کم مورد استقبال کسب و کارها قرار گرفته و همه گیر شدند. به طوری که امروزه وجود کارت خوان سیار در هر کسب و کاری الزامی است. در ظاهر شاید این دستگاه‌ها به جز آسان کردن امر خرید و فروش کاربرد دیگری نداشته باشند اما از این دستگاه کوچک در عملیات بانکی مختلف و کاربردهای گوناگون استفاده می‌شود.

قابلیت های کلی دستگاه های کارتخوان

  • پرینت گرفتن موجودی کارت بانکی
  • خرید شارژ تلفن همراه
  • پرداخت قبوض
  • پرینت صورتحساب

شرایط و مدارک لازم برای دریافت دستگاه کارت خوان سیار

کلیه افراد حقیقی و حقوقی می‌توانند برای دریافت کارتخوان سیار اقدام نمایند. شرکت فن آوران ایده برتر دارای نمایندگی کارت خوان سیار از فن آوا در اصفهان می‌باشد. جهت درخواست دستگاه کارتخوان می‌توانید با همراه داشتن مدارک هویتی خود که در زیر آمده است به‌ این شرکت مراجعه نمایید. پس از ثبت درخواست کارتخوان از سمت شما، قرارداد خرید دستگاه به صورت قانونی برای شما تنظیم خواهد شد.

  • شناسنامه و فتوکپی صفحه اول شناسنامه
  • کارت ملی و فتوکپی پشت و روی آن
  • قبض دارای آدرس و کد پستی ده رقمی محل سکونت یا کار
  • تأییدیه شماره شبا یا پرینت یک هفته آخر حساب بانکی (با مهر بانک)
فهرست